Најава за член

Здраво пак, пријателе. Најави се за да започнеме
Задолжително поле
Задолжително поле

Facebook

Регистрација за член

Подготвени да ги добиете најдобрите понуди? Ајде да започнеме!

Ресетирање лозинка

Ја заборавивте лозинката? Без гајле ќе се справиме со тоа
 • Емаил
 • Претплати се

  Внесете го Вашето име и е-маил адреса за да ги добивате најдобрите понуди и попусти, како и наградни игри!

  80% попуст на неограничен хостинг план

  Неограничен хостинг план од само 100 денари месечно

  100ден. Купи Сега
   • Вредност500 ден.
   • Попуст80%
   • Заштеда400 ден.
  • Време преостанато
  • Купени: 0/∞
   • Сподели:
  Со купонот добивате

  • ∞ Web простор
  • ∞ Месечен сообраќај
  • ∞ Домен(и)
  • ∞ Sub-Домен(и)
  • ∞ MySQL
  • ∞ E-mail сметки
  • cPanel контролен панел

   

  Детален опис на купонот

  Редовната цена е 500 денари, а вие за само 100 денари добивате хостинг пакет составен од следниве карактеристики/перформанси:

  • Virtual Memory Usage: 1024MB
  • Physical Memory Usage: 256MB
  • Entry Processes: 20
  • Number of Processes: 20
  • I/O Usage: 1MB/s
  • inodes: 100 000
  • cPanel Pro1.0 (RC1)

   

   

  Правила

  • Купонот може да се купи и да се даде како подарок
  • Купонот мора задолжително да се испрати на [email protected]
  • Купонот може да се комбинира со купонот за домени тука

  Мапа

  Снабдувач: БМГ Универзум ДООЕЛ

  Град: Скопје

  Локација: Виктор Иго 6А

  Телефон: 078-201-377

  Работно време: Понеделник - Петок 11:00 до 17:00
  и Понеделник - Петок 24/7 (важи само за меил)

  e-mail: support@bmguniverse.com

  WEB страна
  Facebook страна

  Слични понуди