Најава за член

Здраво пак, пријателе. Најави се за да започнеме
Задолжително поле
Задолжително поле

Facebook

Регистрација за член

Подготвени да ги добиете најдобрите понуди? Ајде да започнеме!

Ресетирање лозинка

Ја заборавивте лозинката? Без гајле ќе се справиме со тоа
 • Емаил
 • Претплати се

  Внесете го Вашето име и е-маил адреса за да ги добивате најдобрите понуди и попусти, како и наградни игри!

  60% попуст на дизајн на информативен веб сајт и хостинг сервис

  Веб страна + хостирање + дизајн за само 4800 денари

  29ден. Купи Сега
   • Вредност12.000 ден.
   • Попуст60%
   • Заштеда7.200 ден.
  • Време преостанато
  • Купени: 0/∞
   • Сподели:
  Со купонот добивате

  • информативен веб сајт
  • 5-10 статични страни
  • хостирање од 12 месеци
  • современ дизајн (компатибилен со мобилни, таблети...)

   

  Детален опис на купонот

  Редовната цена е 12 000 денари, а Вие за само 29 денари добивате попуст на пакет составен од: веб страна + хостирање + дизајн, кое со доплата од 4800 денари ви се овозможува.

  Во пакетот е вклучен и хостингот на веб сајтот од 12 месеци

   

  Правила

  • Купонот може да се купи и да се даде како подарок
  • Купонот мора задолжително да се испрати на [email protected]

  Мапа

  Снабдувач: БМГ Универзум ДООЕЛ

  Град: Скопје

  Локација: Виктор Иго 6А

  Телефон: 078-201-377

  Работно време: Понеделник - Петок 11:00 до 17:00
  и Понеделник - Петок 24/7 (важи само за меил)

  e-mail: support@bmguniverse.com

  WEB страна
  Facebook страна

  Слични понуди